بازار پنیر لیقوان style=
خانه / درباره ما

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید:

صنایع پنیر لبن آرا فعالیت خود را به صورت رسمی از سال ۹۶ در شهر تبریز آغاز نموده است. همان طور که می دانید شهر تبریز مرکز تولید و خرید و فروش انواع پنیر از جمله پنیر مشهور و سنتی لیقوان می باشد. این مجموعه با داشتن ظرفیت تولید بالای انواع پنیر از جمله پنیر لیقوان و پنیر تبریزی توانسته است به سرعت میزان فروش خود را به سطح قابل قبولی برساند.

پرسنل متخصص و استفاده از استانداردهای مختص صنایع غذایی از ویژگی های اساسی این شرکت می باشد. محصولات تولیدی مادارای آرم استاندارد بوده و دارای نشان سیب سلامت می باشد.

انواع پنیر تولیدی در این مجموعه به صورت روزانه روانه سردخانه ها جهت نگهداری و رسیدن و یا بازارهای فروش می شود. این شرکت دارای مجموعه پخش لبنیات به تمام نقاط ایران می باشد.

ظرفیت های صادراتی پنیر ایرانی به کشورهای منطقه، اروپا و امریکا باعث شده است تا همه ساله شاهد صادرات انواع پنیر ایرانی باشیم. صادرات پنیر لیقوان یکی از فعالیت های انجام شده توسط شرکت لبن آرا می باشد.

انواع پنیر های تولید شده و قابل پخش در این واحد:

پنیر لیقوان، پنیر تبریزی، پنیر ریکوتا، پنیر اولیه، پنیر سفید، پنیر لاکتیکی، پنیر یواف، پنیر خامه ای و …. در بسته بندی های متنوع و مختلف.